top of page

KONTAKTUJTE NÁS

Misa.jpg

Michaela Burke

Pronájem prostor

+420 775 379 955

burke@rsre.cz

Recepce FreeWork

rezervace zasedacích místností

+420 588 886 232

freework@rsre.cz

Po - Pá: 8:00 - 16:30

ENVELOPA OFFICE CENTER

Servisované kanceláře, coworking, zasedací prostory, velkorysé atrium

Olomouc, 779 00, tř. Kosmonautů 1221/2a

FREEWORK se nachází v lokalitě s místním názvem Envelopa, která bezprostředně navazuje na městské historické centrum. Toto centrální území v současnosti prochází prudkým rozvojem a lze je bez přehánění označit jako olomouckou city. Vedle městských a státních institucí zde má sídlo několik fakult Univerzity Palackého, kampus Moravské vysoké školy nebo nákupní centrum Galerie Šantovka.

Historické

centrum 

města

5 minut chůze

Zastávka MHD "Envelopa"

před budovou

Obchodně zábavní centrum Galerie Šantovka

3 minuty chůze

Rozárium a Bezručovy sady 

5 minut chůze

Hlavní vlakové a autobusové nádraží

5 minut MHD

Umístěním vedle historického jádra je lokalita výborně dopravně dostupná. Je skvěle obsloužena městskou hromadou dopravou, s přímým silničním napojením na vnitřní městský okruh spojující všechny dálniční přivaděče.

Z budovy je to také kousek do Bezručových sadů a rozária, které jsou součástí městského parkového prstence a které nabídnou klid a odpočinek v rušném dni. V docházkové vzdálenosti od projektu jsou desítky restaurací, obchodů a veškeré služby.

OLOMOUC - GENIUS LOCI

Olomouc je historickým centrem Moravy. Díky své výjimečné poloze byla po staletí významnou obchodní křižovatkou, duchovní metropolí a centrem vzdělanosti. Město těží z výborného dopravního napojení jak na silniční, tak železniční síť. V Olomouci působí řada top firem a institucí a v posledních dekádách se dynamicky rozvíjí. Je krajským městem, sídlem vrchního soudu, dvou špičkových nemocnic, řady divadel, muzeí, galerií a dalších organizací. Výrazným elementem pro život města je Univerzita Palackého, která díky
své dlouhé historii i současnému zaměření na výzkum a nové technologie soustřeďuje talent a potenciál desítek tisíc studentů a přispívá k mladistvému rázu města. Historické jádro s památkou zapsanou na seznamu UNESCO, rozsáhlý prstenec městských parků i věhlas výs-taviště Flora přitahují řady turistů a návštěvníků. Olomouc se dlouhodobě drží vysoko na žebříčku nejlepších míst k životu v rámci celé ČR. 

 

Děkujeme za zprávu, budeme Vás co nejdříve kontaktovat.
bottom of page